Ласкаво просимо до ТОВ “Ретус”

Вам необхідні запасні частини для ремонту рухомого складу залізничного транспорту? Тоді Вам дійсно до нас ТОВ “Ретус”!
Ми з радістю, вчасно, за прийнятними цінами, з наданням всіх необхідних документів, що підтверджують якість нашої продукції, запропонуємо те, що потрібно з каталогу, який Ви знайдете на цих сторінках!
Наша компанія за недовгий термін свого існування зуміла завоювати авторитет серйозного ділового партнера в справі поставок запасних частин для залізничної техніки. Познайомитися зі списком наших партнерів Ви зможете на одній зі сторінок цього сайту. Одними з перших клієнтів нашої компанії стали державні організації по ремонту рухомого складу залізничного транспорту.
Постійно вивчаючи ринок запасних частин для локомотивів, вагонів, платформ та іншої залізничної техніки, перелік пропонованої нами продукції збільшується, тому зараз ми можемо здійснити поставку запчастин від гумотехнічних виробів до колісних пар.


Далее

Наші можливості

Верхня будова колії

Рейки є одним з головних елементів верхньої будови колії – вони служать опорою для колісної пари рухомого складу, сприймають і передають навантаження від поїзда, забезпечують стійкість і зчеплення коліс вагонів і локомотива. Наша компанія пропонує до продажу різні види рейок.

Гальмівне обладнання

Система гальмування є, чи не основною системою в вантажному і пасажирському рухомому складі залізничного транспорту.

Гумотехнічні вироби

Виробляємо і поставляємо гумовотехнічні вироби (ГТВ) для вагонів цистерн, ГТВ для тягового складу залізничного транспорту, ГТВ для гальмівних систем рухомого складу залізниць будь-яких об’єктів, від малих партій для приватних замовників до великих поставок корпоративним клієнтам.

Запчастини локомотива

Локомотив (фр. Locomotive від лат. Loco movere “зрушувати з місця”) – самохідний рейковий екіпаж, призначений для тяги несамохідних вагонів. При цьому локомотив сам по собі не призначений для перевезення пасажирів, вантажу або виконання будь-якої іншої роботи.