Ласкаво просимо до ТОВ “Ретус”

Вам необхідні запасні частини для ремонту рухомого складу залізничного транспорту? Тоді Вам дійсно до нас ТОВ “Ретус”!
Ми з радістю, вчасно, за прийнятними цінами, з наданням всіх необхідних документів, що підтверджують якість нашої продукції, запропонуємо те, що потрібно з каталогу, який Ви знайдете на цих сторінках!
Наша компанія за недовгий термін свого існування зуміла завоювати авторитет серйозного ділового партнера в справі поставок запасних частин для залізничної техніки. Познайомитися зі списком наших партнерів Ви зможете на одній зі сторінок цього сайту. Одними з перших клієнтів нашої компанії стали державні організації по ремонту рухомого складу залізничного транспорту.
Постійно вивчаючи ринок запасних частин для локомотивів, вагонів, платформ та іншої залізничної техніки, перелік пропонованої нами продукції збільшується, тому зараз ми можемо здійснити поставку запчастин від гумотехнічних виробів до колісних пар.

У штаті ТОВ “Ретус” працюють кваліфіковані фахівці, що мають вузькоспеціалізований досвід практичної роботи з продукцією залізничного призначення.

Виконуючи деякі проекти з постачання запасних частин для залізничного транспорту, наші співробітники отримали неоціненний досвід, що дозволило в даний час виконувати поставки без єдиного промаху, повністю задовольняючи всі потреби наших Замовників! І хоч колектив нашої компанії поки невеликий, це не заважає нам виконувати проекти вчасно і з відмінною якістю! Постійно розвиваючись, ми намагаємося залучити нових партнерів, як виробників, так і дистриб’юторів.

Всі запчастини для залізничного транспорту і устаткування для тепловозові вагонів проходять суворий контроль якості.

Нашими головними перевагами в роботі ТОВ “Ретус” ми вважаємо:
– Гнучкість, індивідуальний підхід і постійний контакт з Замовником, будь то велике промислове підприємство або приватний підприємець – кожен клієнт користується у нас увагою і турботою.
– Висока відповідальність, неодмінний професіоналізм і комунікабельність наших співробітників.
– Ми надаємо реальні ціни на всю нашу продукцію.
– Широкий і постійно зростаючий асортимент продукції, яку пропонується зацікавленим споживачам.
– Орієнтація на довгострокове і взаємовигідне співробітництво.
– Продукція, яку ми пропонуємо своїм клієнтам, має необхідні сертифікати, паспорти, що підтверджують якість, відповідність ГОСТам та ТУ і заводські гарантії.

Звернувшись з конкретною проблемою до нас одного разу, Ви отримаєте реальний результат роботи з нашими фахівцями і знайдете в нас справжнього партнера!