Участь у ІІ міжнародній виставці «RAIL EXPO 2018»

16-18 жовтня 2018 року представники компанії ТОВ «Ретус-ОПТ» відвідали ІІ  міжнародну виставку «RAIL EXPO 2018», що повністю орієнтована на залізничну промисловість – залізничний транспорт, інфраструктуру, виробництво обладнання та комплектуючих для залізничного ринку.
Значущість події у процесі відродження українського вагонобудування та залізничної промисловості в цілому, у впровадженні провідних світових технологій та закладенні основ для сталого економічного зростання підкреслили почесні гості заходу: Міністр інфраструктури України Володимир –  Володимирович Омелян; Голова комітету Верховної Ради України з питань транспорту – Ярослав Васильович Дубневич; Президент Торгово-промислової палати України – Геннадій Дмитрович Чижиков; Директор з розвитку бізнесу компанії Alstom в Європі – Флоренц Дюфур, ; Заступник віце-президента з міжнародного маркетингу The Greenbrier Companies, Inc.  – Адем Саглик.
Свої експозиції представили компанії з різних країн світу – України, Індії, США, Чеської Республіки, Китаю та Польщі.
Компанії зі світовим іменами, такі як ALSTOM (Франція), Компанія Air Supply Solutions s.r.o. (Чеська Республіка),  Aurum Group (Україна), Hi-Bond Bearing Pvt LTD ( Індія),CRRC Corporation Limited (CRRC) (Китай), CZ LOKO( Чеська Республіка), Greenbrier Companies, Inc. (CША), WELTER zahnrad (Німеччина), Програмний комплекс «Арт: Порт» (Україна), ТОВ «ДДАП-РАКС» (Україна), ТОВ «Дослідно-механічний завод «Карпати» (Україна), ТОВ Жмеринське підприємство „Експрес” (Україна), ПАТ «Українська залізниця» (Україна) та ін. презентували  своє бачення майбутнього залізниці – інноваційні рішення та продукти, які з часом стануть стандартом та увійдуть в масове виробництво, а саме: Сучасні тенденції розвитку ринку залізничного транспорту; Новітні транспортні засоби та концептуальні прототипи рухомого складу; Інноваційні рішення автоматизації та управління рухом на залізниці.
У ході міжнародної виставки нами було отримано безцінний досвід у питаннях  вагонобудування та ремонту  рухомого складу України  від спеціалістів даної галузі різних країн світу.
Ми переконані, що розвиток залізничного транспорту України створить внутрішній попит на продукцію металургії, будівельної галузі і стане мультиплікатором позитивних зрушень у всій національній економіці.